Хмельницька міська громадська організація захисту тварин 

"Врятуй життя"
Форма входу
Логін:
Пароль:
Міні-чат
Друзі сайту
Друзі з Німеччини
Вконтакте
Однокласники
Facebook
Статистика
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: chibaira  
Форум » Знайшли родину » Знайшли сім'ю в Україні ЦУЦЕНЯТА » Ріта
Ріта
ViwenkaДата: Середа, 24.11.2010, 21:43 | Повідомлення # 1
Новачок
Група: Модератори
Повідомлень: 34
Статус: Offline
20 листопада 2010 року наша чарівна Ріта знайшла люблячу родину. Її забрали у с.Пирогівці де вона живе з дідусем та бабусею. ЇЇ там дуже люблять, вона вже хазяйнує. З першого дня охороняє територію. Дуже полюбила дідуся і тепер не відходить від нього а ні на крок. Моє маленьке золото нехай тобі щастить у новому житі з новою родиною!!!А я тебе буду завжди згадувати з любов"ю

Нагадаємо, маму Ріти врятували після страшних отруєнь у м-ні Озерна. Рітина сестричка також знайшла люблячу родину.

ІСТОРІЯ РІТИ

Здрастуйте, мене звати Ріта...
Вже третій тиждень я живу у Голової Олі. За цей час я дуже підросла та змужнішала, адже годують мене кашами, супами, хлібчиком та багато чим іншим. Я не відмовляюсь ні від яких ласощів. Їм я усе.
Я дуже весела та грайлива. Інколи буваю вредною та мені це можна пробачити бо я ще маленька та інергії в мене хоч відбавляй.
Я дуже розумна і легко піддіюсь дресируванню. В туалет ходжу на вулицю, але якщо не витримую то ходжу в одне й те саме місце на тряпочку.
Полюбляю гратися з іграшками, тим паче що у мене їх безліч. Найулюбленіші це зайчик і кімнатні тапочки які я люблю складати під ліжко.
Коли приходить хтось з родини я їх радісно зустрічаю. Також по троху навчаюсь бути охоронцем та інколи гавкаю на перехожих, які наближаються до моїх тимчасових хазяїв.
Сплю я з Ольою. Перед сном я з нею трошки граюсь, щоб вона спала міцно та солодко, а потім лягаю біля неї та охороняю її сон.
Та хватить розповідей, час і полюбоватись мною.
Вже третій тиждень я живу у Голової Олі. За цей час я дуже підросла та змужнішала, адже годують мене кашами, супами, хлібчиком та багато чим іншим. Я не відмовляюсь ні від яких ласощів. Їм я усе.
Я дуже весела та грайлива. Інколи буваю вредною та мені це можна пробачити бо я ще маленька та інергії в мене хоч відбавляй.
Я дуже розумна і легко піддіюсь дресируванню. В туалет ходжу на вулицю, але якщо не витримую то ходжу в одне й те саме місце на тряпочку.
Полюбляю гратися з іграшками, тим паче що у мене їх безліч. Найулюбленіші це зайчик і кімнатні тапочки які я люблю складати під ліжко.
Коли приходить хтось з родини я їх радісно зустрічаю. Також по троху навчаюсь бути охоронцем та інколи гавкаю на перехожих, які наближаються до моїх тимчасових хазяїв.
Сплю я з Ольою. Перед сном я з нею трошки граюсь, щоб вона спала міцно та солодко, а потім лягаю біля неї та охороняю її сон.
Та хватить розповідей, час і полюбоватись мною.






Прикріплення: 1304012.jpg (159.7 Kb) · 2330559.jpg (32.8 Kb) · 2140254.jpg (23.7 Kb) · 9963562.jpg (31.9 Kb) · 9085942.jpg (27.1 Kb) · 4766288.jpg (23.1 Kb) · 2520096.jpg (22.7 Kb) · 6540443.jpg (20.1 Kb)


Повідомлення відкореговано Viwenka - Середа, 24.11.2010, 21:44
 
KatgoДата: Середа, 24.11.2010, 22:23 | Повідомлення # 2
Місцевий
Група: Модератори
Повідомлень: 249
Статус: Offline
Я рада за Риту! Олька, ты ее мамочка!Підняла дитину на ноги! smile Знайшла краще життя для маленької!
 
ViwenkaДата: П`ятниця, 26.11.2010, 06:54 | Повідомлення # 3
Новачок
Група: Модератори
Повідомлень: 34
Статус: Offline
Я уже так скучаю за ней)))))))) мы её так и называли с мамой, Доця ))))
Но я рада что она нашла семью, где её любят и где она королева !!!!
 
Форум » Знайшли родину » Знайшли сім'ю в Україні ЦУЦЕНЯТА » Ріта
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: