Хмельницька міська громадська організація захисту тварин 

"Врятуй життя"
Форма входу
Логін:
Пароль:
Міні-чат
Друзі сайту
Друзі з Німеччини
Вконтакте
Однокласники
Facebook
Статистика
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: chibaira  
Форум » Знайшли родину » Знайшли сім'ю в Україні ЦУЦЕНЯТА » 3 сліпих цуцики - їхню маму жорстоко вбили!!!!!!!! (Терміново треба врятувати 3 сліпих малят!!!)
3 сліпих цуцики - їхню маму жорстоко вбили!!!!!!!!
chibairaДата: Вівторок, 22.02.2011, 14:12 | Повідомлення # 1
Легенда
Група: Модератори
Повідомлень: 1449
Статус: Offline

ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД АНІ:

Сьогодні до нашої організації звернулися по допомогу. В одному з районів міста було вбито бідолашну собаку, а її цуценят (їм приблизно 2 тижні) засипали землею і залили водою. Про це повідомили люди, які годували і піклувалися про цих собачок. Двох цуценят одразу ж дістали з цієї ями, а от третього - ледве витягли.
Але на щастя всі троє цуценят в порядку. Це чудова дівчинка і два хлопчика!
Спочатку я спробувала підкласти цих цуценят до Лялі і її діток. Вона дуже добре їх сприйняла. Проте, вона дуже маленька, цуценята її теж дуже маленькі, а ці три нові цуценя - більші. Видно вони будуть середніх розмірів. Тому зрозуміло, що всі цуценята не будуть наїдатися як слід, і Лялі теж буде важко.
Тому я забрала трьох нових цуценят до себе до дому. Вони дуже чудові! Я їх погодувала молочком, розмістила у коробочці, яку поставила біля батареї. Вони поїли, зігрілися і солодко спали. В них вже відкриваються очки, скоро вони будуть бачити)))
Дякую всім небайдужим людям, які допомагали у рятуванні цих крихіток!!!!!!!!!!!
Цуценят я покищо потримаю до понеділка, потім я працюю, тому для них потрібна перетримка!!!!!!Хто може допомогти -відгукніться!
Ось фото малюків:
це я їх пробувала до Лялі і її цуценят підкладати

Прикріплення: 6698412.jpg (25.8 Kb) · 1662748.jpg (28.8 Kb) · 6753142.jpg (24.9 Kb) · 8012676.jpg (29.2 Kb)


У собак лишь один недостаток – они верят людям… (Элиан Дж. Финберт)
 
chibairaДата: Середа, 23.02.2011, 13:16 | Повідомлення # 2
Легенда
Група: Модератори
Повідомлень: 1449
Статус: Offline
Цуценятам потрібна допомога!!!

Щенки, которые с четверга были у меня.
Вчера один мальчик стал вяленьким, утром - еще один, у них растройство. Это из-за того, что они не едят материнское молоко, иммунитет ухудшается, новая еда для них все же не привычная. Я кормила их молочком, ели они его с удовольствием. Смесь, которую мне передали, они не едят. Я уже пробовала давать им манку. Вчера вечером дала им рисового отвара, он хорошо для желудка. В ветеринарке врач сделала им уколы, дала пить смекту, сказала так и давать с едой рисовый отвар. Лекарства и малюков я отвезла Анжелике, которая сможет их подержать до четверга. После четверга срочно нужна передержка!!! я работаю, поэтому могу взять их не этой неделе только на воскресенье!!!!
Помогите пожалуйста выходить щенков!!!!!!!!!!!!им нужна: передержка, и завтра утром их надо будет завести в больницу!!!!!!!

Аня


У собак лишь один недостаток – они верят людям… (Элиан Дж. Финберт)
 
chibairaДата: Середа, 23.02.2011, 13:17 | Повідомлення # 3
Легенда
Група: Модератори
Повідомлень: 1449
Статус: Offline
Сегодня самый последний малыш умер(((((((((((((((((((((

У собак лишь один недостаток – они верят людям… (Элиан Дж. Финберт)
 
chibairaДата: Середа, 23.02.2011, 17:22 | Повідомлення # 4
Легенда
Група: Модератори
Повідомлень: 1449
Статус: Offline
Сообщение от Аллы:

У нас очень плачевные новости! Сегодня щенок, которого вытягивали дольше всего умер!!! Пару дней назад он стал вялым, перестал есть, мы возили его на капельницу, но видимо не помогло! Врачи говорят, что очень трудно выкормить искусственно щенят, т.к. у многих из них нет необходимых ферментов в желудке для усваивания не материнского молока! Надеюсь, что мы всё сделали от нас зависящее. Очень сожалеем о том, что не смогли спасти!!!:'( cry :'( cry :'( :'(

Прикріплення: 2583450.jpg (78.3 Kb)


У собак лишь один недостаток – они верят людям… (Элиан Дж. Финберт)
 
KatgoДата: Четвер, 24.02.2011, 09:53 | Повідомлення # 5
Місцевий
Група: Модератори
Повідомлень: 249
Статус: Offline
Очень жаль малыша sad
 
KatgoДата: Середа, 02.03.2011, 13:50 | Повідомлення # 6
Місцевий
Група: Модератори
Повідомлень: 249
Статус: Offline
Вчера, когда ездили в больницу с Альфой 2, попутно забрали 2 малышей на капельницы, у них опять был понос. Малыши спокойно спали в коробочке, пока мы ехали. Они такие славные! Милые бутусы. На два дня нашли им передержку, так что вопрос о их дальнейшем прибывании открыт! У кого появится возмозность хоть на пару дней взять их к себе отзовитесь!
 
KatgoДата: Четвер, 28.04.2011, 22:55 | Повідомлення # 7
Місцевий
Група: Модератори
Повідомлень: 249
Статус: Offline
Два малыша выросли и были успешно пристроены в семьи!

Мальчика назвали Шарик, а девочку Ника.

Прикріплення: 5554674.jpg (29.9 Kb) · 9797931.jpg (27.1 Kb) · 8561928.jpg (27.7 Kb) · 9553722.jpg (31.4 Kb) · 9142386.jpg (45.5 Kb)
 
Форум » Знайшли родину » Знайшли сім'ю в Україні ЦУЦЕНЯТА » 3 сліпих цуцики - їхню маму жорстоко вбили!!!!!!!! (Терміново треба врятувати 3 сліпих малят!!!)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: