Хмельницька міська громадська організація захисту тварин 

"Врятуй життя"
Форма входу
Логін:
Пароль:
Міні-чат
Друзі сайту
Друзі з Німеччини
Вконтакте
Однокласники
Facebook
Статистика
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: chibaira  
Форум » Організація "Врятуй життя" » Рятувати життя легко... » Роздуми на тему...
Роздуми на тему...
chibairaДата: Вівторок, 21.09.2010, 21:37 | Повідомлення # 1
Легенда
Група: Модератори
Повідомлень: 1449
Статус: Offline
Хм,знову ми самі…Самі боронимо від свавілля,знущань.вбивств…бездомних тварин. На жаль,в цей раз наші партнери з організації “Hundehilfe-Ukraine” змогли у нас погостювати лише 3 дні.

Але за цей короткий час вони були для нас знову ж таки вагомою моральною і матеріальною підтримкою.

Кожен з нас,членів організації «Врятуй життя»,щодня думає:скоро має бути легше.Незабаром цьому божевіллю на вулицях нашого міста Хмельницького прийде край.Але,як сказала пані Людвіг, «це лише початок»…І, як то не боляче,не кожен песик чи кішка будуть врятовані нами, більшість з них,14 000 бездомних ,отримають лиху та наглу смерть…Бо хоча вже давно діє «Закон України» про захист тварин,так само,як і «Програма…» міської влади про гуманне контролювання чисельності бездомних звірят(шляхом кастрування чи стерилізації) ,тварин і далі убивають, мордують.

Про це ми писали і пишемо, це ти, небайдужий друже, бачиш сам практично щодня. І ті, хто це робить,роблять це з надзвичайно брутальним цинізмом.

Декотрі тварини таки мають щастя вижити. Бо ми, або хтось з ЛЮДЕЙ, вчасно підoспів на допомогу.
Але щасливчиків лише одиниці.

Наприклад,Султан.
Він, разом зі своєю сестричкою народився у притулку...Забрали ми його з величезною раною на боці від покусу собак, сильніших за нього...

Сьогодні він у нашому притулку такий:

Стася,
точніше Страшок, так «мило» назвали її бідолаху і весь час хотіли з цього світу звести.Мовляв,кому потрібна така гидотна?!

Прикріплення: 9408747.jpg (140.8 Kb) · 0306586.jpg (301.4 Kb) · 8508955.jpg (72.3 Kb) · 1995452.jpg (194.9 Kb) · 1674031.jpg (309.7 Kb)


У собак лишь один недостаток – они верят людям… (Элиан Дж. Финберт)
 
izabellaДата: П`ятниця, 05.12.2014, 16:02 | Повідомлення # 2
Новачок
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Статус: Offline
Я даже не знаю в какой теме написать свою благодарность.
Возможно, в этой теме это немного неуместно, поэтому заранее извиняюсь за небольшой флуд здесь, просто я новичок на форуме и не хочется еще со всем хорошо не ознакомившись плодить новые темы.
Но одно хочу сказать уже сейчас.
Я очень рада и благодарна, что есть вот такие небезразличные люди, которые делают добро, жертвуя личным временем и усилиями, делают добро безвозмездно, не ожидая за это никакой награды, в том числе и материальной.
Что есть люди, которые защищают беззащитных и тех, кто не могут за себя постоять сами -- животных.
Честно говоря, я даже и не знала, что есть столько жестокости у "людей" по отношению к животным, но почитав сайт, форум, увидев фотографии раненных животных, брошенных, просто ужаснулась.
Конечно, я знала и об отлове и об движении догхантеров, но никогда особо не задумывалась, что все это среди нас, настолько близко, что-ли...
Спасибо Вам, Вашей организации и всем неравнодушным за Ваши усилия!
И что бы кто не говорил и не писал,
всегда знайте Ваш труд благороден и заслуживает огромного уважения!
 
Форум » Організація "Врятуй життя" » Рятувати життя легко... » Роздуми на тему...
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: