Хмельницька міська громадська організація захисту тварин 

"Врятуй життя"
Форма входу
Логін:
Пароль:
Міні-чат
Друзі сайту
Друзі з Німеччини
Вконтакте
Однокласники
Facebook
Статистика
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: chibaira  
Форум » Наш міні-притулок » будні та вихідні » Суботник 25.09.2010
Суботник 25.09.2010
ПолинкаДата: Четвер, 04.11.2010, 19:59 | Повідомлення # 1
Легенда
Група: Адміністрація
Повідомлень: 881
Статус: Offline
Привіт усім!!!

Сьогодні видався дуже веселий та насичений день.
Сьогодні були я (надалі ви мене побачите на фотографіях у білому светрі), та Лєна.
Коли ми приїхали у мініпритулочок-нас зустрічали чудові оченятка, які весь час виляли хвостом та всіляко намагались нас поцілувати. Після того як ми націлувалися, полащилися, приступили до роботи. А плани на сьогодні були грандіозні)))....
Спочатку ми міряли костюми для виставки на Султана.
На це було дуже весело дивитись, адже Султік не розумів що з ним робиться.... І боявся навіть поворухнутися. Коли він у костюмі, його можна ставити замість статуї. Набагато гарніше.))) Правда....інколи...потрібно підгодовувати.)))

Далі прийшла черга Ради.
Їй дуже сподобалось приміряти наряди. Вона весь час позувала, а якщо наряд їй не подобався-вона лягала на спину, і ніяк не хотіла підійматись. Не дивлячись на багатогодинну примірку та вибрики Ради, ми все таки знайшли костюм, який сподобався мені, Раді та Вані.

Далі настала черга Чари.
Ми довго думали у що її одягнути. Потрібно було підібрати щось, що підходить до її кольору шерсті. Ми перебрали усі кофтинки і нарешті знайшли ту...єдину....

Ну трішки відпочили... Потрібно займатись роботою. Ми почали прибирати вольєр. Ось у якому стані він був:

Ну а який він зараз:

Малюки прийшли дивитись на своє нове місце для ночівлі:

Дивлячись на їх задоволені мордашки, я зрозуміла що їм дуже сподобалось. Адже раніше вони не хотіли заходити до вольєру, а тепер майже не виходять звідти))) Сподіваюсь що це не останній подарунок у цьому році для них...Я надіюсь що це їх тимчасовий будинок,і скоро прийдуть люди, для яких ці малюки стануть справжніми, вірними друзями....

Далі Лєна вирішила, що їй потрібно оновити недавно зроблений манікюр, і пішла лагодити буду Пірата:

Після прибирання ми почали привчати собачок до повідків та упряжі. Коли ми одягали Султана та Білку в упряж... у мене було таке відчуття, що інші собаки, які сиділи у вольєрах,з нас дуже сильно сміялися.))) Якщо чесно мені також було весело...)))Але що я вам буду розказувати... Самі дивіться.


Потім Лєна вирішила що Султан її малюк і почала його колихати...

Прикріплення: 0137508.jpg (17.4 Kb) · 1814704.jpg (16.8 Kb) · 8317009.jpg (17.0 Kb) · 2762565.jpg (17.9 Kb) · 9726155.jpg (17.0 Kb) · 4139089.jpg (23.4 Kb) · 7770606.jpg (53.8 Kb) · 2556393.jpg (25.2 Kb) · 4496513.jpg (31.4 Kb) · 5141899.jpg (30.6 Kb)


 
ПолинкаДата: Четвер, 04.11.2010, 20:05 | Повідомлення # 2
Легенда
Група: Адміністрація
Повідомлень: 881
Статус: Offline
Продовження:

Потім прийшла черга Каштанки....Вона пожаліла про те що вранці гавкнула на мене...


Ну ось. Нарешті примірки закінчились і всі пішли відпочивати....


Коли настав вечір-ми почали збиратися додому. Велике СПАСИБІ Андрію, що забрав нас з притулку. Автобуса не було і я не уявляю як би ми добиралися.

Ось таким був наш день у мініпритулочку. Сподіваюсь Вам сподобалось гуляти з нами по країні собачок. У місці, де їх ніколи ніхто не образить, у місці...де вони завжди будуть накормлені та зігріти теплом наших рук та сердець... Там, де нема ні Льоньки, ні спецкомунтрансу, ні мерії....нікого безсердечного.

Я дуже сподіваюсь на те, що ці малюки знайдуть свою справжню родину. Що одного разу, рано-вранці, прийдуть добрі люди, які заберуть цих чудових янголяток до себе додому, і їм більше ніколи не доведеться ночувати та жити на вулиці.
Адже кожен з цих малюків, з крихітним, але дуже добрим серцем, так само, як і ми, мріє про затишок, про людину яка завжди буде поруч, зігріє своєю любов'ю це крихітне і тендітне створіння....
Я сподіваюсь що всі знайдуть дім.

А поки...Кожен з нас може зробити щось добре для цих маленьких ДРУЗІВ людини. Ви можете приїздити в притулок та гратися з малюками, допомагати продуктами, а також, і це, напевно, головне-допомогти знайти справжню домівку для цих собачок. І тоді цей світ стане трішки добріший, і ще одна собача доля стане щасливою.

Не залишайтесь байдужими. Адже вони чекають на нашу допомогу. Давайте разом будемо робити цей світ ДОБРІШИМ!!!

Прикріплення: 5497796.jpg (31.5 Kb) · 4537793.jpg (24.3 Kb) · 7142677.jpg (39.0 Kb) · 6804948.jpg (29.6 Kb) · 7280908.jpg (19.0 Kb) · 0049607.jpg (45.1 Kb) · 4397306.jpg (40.9 Kb) · 6157938.jpg (37.5 Kb)


 
Форум » Наш міні-притулок » будні та вихідні » Суботник 25.09.2010
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: