Хмельницька міська громадська організація захисту тварин 

"Врятуй життя"
Форма входу
Логін:
Пароль:
Міні-чат
Друзі сайту
Друзі з Німеччини
Вконтакте
Однокласники
Facebook
Статистика
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: chibaira  
Форум » Знайшли родину » Знайшли сім'ю в Україні ДОРОСЛІ СОБАКИ » Бандит (Собаку били ногами нелюди)
Бандит
chibairaДата: Вівторок, 12.07.2011, 10:08 | Повідомлення # 1
Легенда
Група: Модератори
Повідомлень: 1449
Статус: Offline
Нещодавно нам подзвонили з одного мікрорайону нашого міста та попросили про допомогу. Рано вранці декілька невідомих сильно побили невеликого собаку, який жив там, та якого доглядали. Бандит невеличкий трохи більший за таксу, дуже спокійний та тихий. Трохи лякливий. Хоч у нього таке ім'я, але він дуже милий та добрий. Які нелюди могли так познущатися над ним не зрозуміло! У бідолахи побита мордочка, він шкутильгає. Ми одразу повезли його у лікарню, де прописали лікування. А потім забрали його до нашого міні - притулочку. Бандиту потрібні наступні ліки: дексаметазон, катозал, гамавіт, кальцію глюконат.
Він зараз почувається краще. Але нічого не їсть! Ми варимо йому обрізки або купуємо ліверну ковбасу. Лише це він їсть дуже мало з рук. Якщо Ви маєте бажання передати йому обрізки, супові набори, яйця, молоко, ковбасу ми були б раді вашій допомозі.
Пройде ще довгий час поки бідолаха почне знову довіряти двуногим істотам на ім'я "ЛЮДИНА"(((((((((((
Про бандита можна взнати у мене (Лена) за тел. 096-306-39-91 та 068-202-13-17 або Катя 097-945-25-00







Прикріплення: 0315001.jpg (30.6 Kb) · 6609238.jpg (24.8 Kb) · 8008565.jpg (23.3 Kb) · 0427323.jpg (22.7 Kb)


У собак лишь один недостаток – они верят людям… (Элиан Дж. Финберт)
 
chibairaДата: Вівторок, 12.07.2011, 13:16 | Повідомлення # 2
Легенда
Група: Модератори
Повідомлень: 1449
Статус: Offline
Хотелось бы поблагодарить Галю, Славика и всех людей - опекунов Бандита, которые помогают, передали нам 60 грн а также пакет костей с мясом и ещё собрали деньги на такси до Зарудья - около 150 грн!

У собак лишь один недостаток – они верят людям… (Элиан Дж. Финберт)
 
ViwenkaДата: Понеділок, 27.02.2012, 11:26 | Повідомлення # 3
Новачок
Група: Модератори
Повідомлень: 34
Статус: Offline
Наш Бандит точное описание своей клички. Это маленькое чудо хитрющее до ужаса )))))). Но не смотря ни на что он очень милый и добрый мальчик, который очень хочет найти семью в которой его будут любить.
Прикріплення: 2876870.jpg (115.4 Kb)
 
chibairaДата: Середа, 17.10.2012, 10:38 | Повідомлення # 4
Легенда
Група: Модератори
Повідомлень: 1449
Статус: Offline


На минулих вихідних мені зателефонувала знайома, і запитала чи часом у нас  нема маленької собачки. І як раз у нас в притулку був Бандит. Я розповіла про нього, і в понеділок Оля Голова поїхала за малюком до притулку.


На днях я ходила до Бандита у гості. Він вже охороняє свій дім. Як тільки ми з Вадіком підійшли-він одразу почав гарчати на нас, але потім почав виляти хвостом. А колі прийшла його господиня-Наташа, Бандит почав пригати на неї, цілував її і скавчав весь час. За декілька днів він полюбив свою нову родину, зрозумів що його тут люблять.</span></span>





Цей малюк повністю виправдовує свою кличку. Він ніяк не може потоваришувати з котом, і ганяє курей. Але Наташа сподівається що це пройде. Адже малюк їм дуже подобається, він вихований. Одразу знав своє місце, але трішки вредний. Весь час бігає до бабусі у хату за дирунами або млинцями))))), а ше трішки гавкає на сина Наташі.



Ось так наш малюк знайшов родину. Я сподіваюсь йому буде там дуже добре
Поліна.
Прикріплення: 4108165.jpg (22.7 Kb) · 3128011.jpg (24.6 Kb) · 7779939.jpg (20.0 Kb) · 8074252.jpg (19.3 Kb) · 7543375.jpg (26.8 Kb)


У собак лишь один недостаток – они верят людям… (Элиан Дж. Финберт)
 
ПолинкаДата: Четвер, 18.10.2012, 09:54 | Повідомлення # 5
Легенда
Група: Адміністрація
Повідомлень: 881
Статус: Offline
Всем привет от бандита. Он подружился со всеми. Очень любит ходить на речку на рыбалку. Правда сейчас холодно, то его берут на поводок, так как Бандюша сразу прыгает в воду и купаеться.
Люди очень довольны собанькой. И передавали всем спасибо за друга.


 
Форум » Знайшли родину » Знайшли сім'ю в Україні ДОРОСЛІ СОБАКИ » Бандит (Собаку били ногами нелюди)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: