Хмельницька міська громадська організація захисту тварин 

"Врятуй життя"
Форма входу
Логін:
Пароль:
Міні-чат
Друзі сайту
Друзі з Німеччини
Вконтакте
Однокласники
Facebook
Статистика
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: chibaira  
Форум » Знайшли родину » Знайшли сім'ю в Україні ДОРОСЛІ СОБАКИ » Рижуля (ентеріт)
Рижуля (ентеріт)
chibairaДата: Четвер, 06.11.2014, 13:42 | Повідомлення # 1
Легенда
Група: Модератори
Повідомлень: 1449
Статус: Offline
Рижуля в 8 місяців захворіла інфекційним ентеритом. Потребує лікування. Дуже дякуємо, що Кирило Анатолійович погодився лікувати її безкоштовно,але нам потрібна фінансова допомога на транспортування і на памперси.
Куратор Рижулі - Віолета 068-729-09-43
0963063991 Лєна

Одержувач - ВРЯТУЙ ЖИТТЯ ГО ЗАХИСТУ ТВАРИН
ЭДРПОУ 36953116

БАНК - ПАТ КБ "Приватбанк", Хмельницька філія, МФО 315405
Рахунок № 26005052418042 (українська гривня) від 26.09.2014р.


Прикріплення: 5097619.jpg (130.2 Kb) · 8718365.jpg (129.7 Kb)


У собак лишь один недостаток – они верят людям… (Элиан Дж. Финберт)
 
chibairaДата: Понеділок, 17.11.2014, 23:05 | Повідомлення # 2
Легенда
Група: Модератори
Повідомлень: 1449
Статус: Offline
Дякуємо усім,хто допомагав нам лікувати Рижулю.Вона вже проходить реабілітацію *вдома*. На кошти,які залишились,ми замовили для собачок 2 будки!



Прикріплення: 4195582.jpg (98.5 Kb) · 8692363.jpg (152.2 Kb) · 1110137.jpg (172.1 Kb)


У собак лишь один недостаток – они верят людям… (Элиан Дж. Финберт)
 
chibairaДата: Понеділок, 12.01.2015, 22:41 | Повідомлення # 3
Легенда
Група: Модератори
Повідомлень: 1449
Статус: Offline
Повідомлення від Віолети:

Дякуємо усім,хто допомагав лікувати нам Рижулю.З вашою допомогою ми змогли врятувати її від загибелі.Після лікування вона змушена була знов опинитись на вулиці.....Але пролунав довгоочікуваний дзвінок:*Ми бачили ваше оголошення про Рижулю,ми б хотіли її забрати.Хоч сьогодні.Але..є одна проблема,ми проживаємо в Наркевичах.*-такі були перші слова паніВалентини.Від таких слів я оніміла.Я не знала,що їй сказати.Адже я так давно мріяла,що і Рижуля знайде свою родину.*Добре,ми вам її привеземо*.Завдяки посту про допомогу,відгукнулися небайдужі люди,які хотіли нам допомогти.Дякуємо усім) Величезна подяка голові організації "Врятуй життя" Олені Голубничій,яка підтримала нас і допомогла нам фінансово (400 грн),дякуємо таксисту Миколі,який погодився нас завезти і мужньо все витерпів (тому що Рижулю закачувало,доводилось часто ставати..).Для Рижулі ми купили крупи,м'ясо,консерви для собак,антигельмінтні препарати.На таксі було витрачено 220 грн,на інші кошти ми купили усе необхідне.Приїхавши в Наркевичі нас щирою посмішкою зустріла пані Валентина з сином. Як тільки ми відкрили двері автомобіля,її син миттєво взяв Рижулю на руки і обняв)) його емоції не передати словами...ми зрозуміли,що тепер Рижуля в надійних руках) її як принцесу понесли в будинок,де на неї вже чекало її місце) Рижулю познайомили з котиками (а їх 3),які теж проживають у пані Валентини.Один з котів сів біля нашої красуні і не відходив.Звісно,що Рижуля була налякана,але поводила себе дуже виховано (в принципі,як і завжди).Весною її стерилізують....
Пишу і плачу......
Але тепер я знаю точно,що ця сім'я подарувала їй шанс на щасливе життя...




Прикріплення: 9543692.jpg (23.3 Kb) · 4894511.jpg (96.9 Kb) · 3762943.jpg (241.8 Kb)


У собак лишь один недостаток – они верят людям… (Элиан Дж. Финберт)
 
Форум » Знайшли родину » Знайшли сім'ю в Україні ДОРОСЛІ СОБАКИ » Рижуля (ентеріт)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: