Хмельницька міська громадська організація захисту тварин 

"Врятуй життя"
Форма входу
Логін:
Пароль:
Міні-чат
Друзі сайту
Друзі з Німеччини
Вконтакте
Однокласники
Facebook
Статистика
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: chibaira  
Форум » Знайшли родину » Знайшли сім'ю в Україні ДОРОСЛІ СОБАКИ » Ася - срочно нужна семья!!!
Ася - срочно нужна семья!!!
chibairaДата: Вівторок, 11.11.2014, 11:29 | Повідомлення # 1
Легенда
Група: Модератори
Повідомлень: 1449
Статус: Offline



Будь ласка, потрібна допомога! Пише наша волонтерка, Тетяна. Сьогодні ввечері забрала додому закривавлену собачку.Нещодавно я безрезультатно намагалася прилаштувати її через цю групу. А сьогодні з нею трапилась біда.Велика подяка хлопцям з МНС, які допомогли дістати малу зпід бетоних плит. В неїї глибокі рвані рани, повно гематом! Дужє стікла кров'ю. Завтра повезу її у лікарню. Прблема в тому, що в самої дві собаки і вони постійно лізуть до нещасної. В одній кімнаті неможливо її огородити від них. Прошу допоможіть! Потрібна перетримка, фінансова допомога, а в ідеалі -домівка для цуценяти. Я кожного тижня їзджу у Дубовський стерилізатор, щоб погодувати і напоїти тварин. Звичайно в неділю поїхати не зможу, через цю бідну малу. Можливо хтось ще долучиться і поїде туди. Тваринам там, потрібна Ваша турбота.
Друзі, у цієї бідолахи перелом таза!!! Але шанси ходити є!!! Прошу, терміново портібна допомога!!!

Куратор собаки Таня 067-599-08-05

Лєна, голова організації 096-306-39-91

Наші реквізити:
Одержувач - ВРЯТУЙ ЖИТТЯ ГО ЗАХИСТУ ТВАРИН
ЄДРПОУ 36953116

БАНК - ПАТ КБ "Приватбанк", Хмельницька філія, МФО 315405
Рахунок № 26005052418042 (українська гривня) від 26.09.2014р.
Прикріплення: 2726062.jpg (61.2 Kb) · 5124108.jpg (82.7 Kb)


У собак лишь один недостаток – они верят людям… (Элиан Дж. Финберт)
 
chibairaДата: Вівторок, 06.01.2015, 01:35 | Повідомлення # 2
Легенда
Група: Модератори
Повідомлень: 1449
Статус: Offline
А вночі Ася робить так: підходить тихенько до мого ліжка, тицяє свого носика в моє обличчя і легенько дмухає мені у волосся. "Асюнька, я тут, я є,"-тихо кажу я малому цуценяті, чухаючи смішні вушка у темряві. А у відповідь глибоке зітхання і цокіт лапок по підлозі. Це Ася, перевіривши, що все в порядку, повертається у свою лежанку. "Певно засинає", - думаю я. " Всі на місці",- напевно, так думає Ася. І так декілька разів за ніч. Маленька обережна дівчинка. Так хочеться, щоб їй було добре! Так хочеться, щоб їй пощастило!

Прикріплення: 1178471.jpg (147.5 Kb)


У собак лишь один недостаток – они верят людям… (Элиан Дж. Финберт)
 
chibairaДата: Вівторок, 06.01.2015, 01:37 | Повідомлення # 3
Легенда
Група: Модератори
Повідомлень: 1449
Статус: Offline
Нажаль так ніхто і не відгукнувся, щоб прихистити Асю. Сьогодні вони знову погризлися з домашньою Сонею. Кусали одна одну до крові. Бідна Аська тепер лежить і скавульчить,зализуючи ранки. Якщо вона з цуценям так погризлась, я уявляю, як з нею розправляться дорослі дворові собаки. Ася тільки почала вірити людям, і звикати до того ,що людина не ображає,а любить, грається і турбується про неї. Дуже прикро,але всі зусилля повернути собачку до нормального життя, без болю, будуть марними, коли Ася опиниться на вулиці. А іншого виходу у мене немає. Я можу хотіти, плакати, благати, але це нічого не змінить. Болить і в котрий раз молю, щоб знайшлася ЛЮДИНА, яка забере це безневинне і таке миле створіння. Дуже важко ,коли воно заглядає мені в очі і підставляє голову,щоб погладили. Адже їй знову доведеться страждати,боятися,тікати. Постійно на вулиці,я не зможу її захистити. Дужє жаль!

У собак лишь один недостаток – они верят людям… (Элиан Дж. Финберт)
 
chibairaДата: Вівторок, 06.01.2015, 01:38 | Повідомлення # 4
Легенда
Група: Модератори
Повідомлень: 1449
Статус: Offline
А сьогодні на прогулянці Ася вислизнула з ошийника! Зі сторони це мабуть виглядало смішно. Жорік побачивши Асю дуріючу від щастя,став вити від заздрості і рватися з повідка,збиваючи мене з ніг. Соня взагалі впала в істерику і почала стрибати через Жоріка,виконуючи в повітрі сальто. Лапи ж довгі. Кенгуру!Тільки мене охопив жах. Аська гасала так,що я ледве встигала за нею поглядом. Вона зі швидкістю звука бігала кругами скавулячи від задоволення. Як тільки я робила до неї крок, то вона відбігала ще далі. На мої вмовляння,прохання та погрози Ася не звертала ніякої уваги. Знаходила якісь обглодані кості і почала їх заглатувати ніби я її три тижня не годувала дом. їжею. І коли я морально приготувалася провести ще декілька годин на морозі, собака раптом відреагувала на моє запрошення "Додому, а не то...",і кинулась у будинок. На сходах зупинилася і дозволила взяти себе на руки. Ну да, певно всі переломи розболілися ще дужче. А вдома получили всі троє. Двоє за емоції через край, а третя за дурь і необачність. Та висновок один- Ася з дворової собачки перетворюється на домашню. І додму їй все-таки захотілося. Тому прошу Вас,добрі люди допоможіть знайти для малої добрі руки та затишний дім. Асі це так потрібно. Вона віддячить Вам своєю відданістю та любов'ю. Це ніжна і в той самий час грайлива дівчинка. Обіцяю стерилізувати.

У собак лишь один недостаток – они верят людям… (Элиан Дж. Финберт)
 
chibairaДата: Вівторок, 06.01.2015, 01:38 | Повідомлення # 5
Легенда
Група: Модератори
Повідомлень: 1449
Статус: Offline

Прикріплення: 5344032.jpg (132.6 Kb) · 2786151.jpg (249.9 Kb)


У собак лишь один недостаток – они верят людям… (Элиан Дж. Финберт)
 
Форум » Знайшли родину » Знайшли сім'ю в Україні ДОРОСЛІ СОБАКИ » Ася - срочно нужна семья!!!
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: