Хмельницька міська громадська організація захисту тварин 

"Врятуй життя"
Форма входу
Логін:
Пароль:
Категорії розділу
Вітання [60]
Терміново... [487]
Знайди похресника [3]
новини організації "Врятуй життя" [101]
А в місті... [75]
Мініпритулочок [99]
В Україні... [8]
Стерилізаційний центр "Добро" [32]
Привіт з Німеччини [93]
У світі [8]
Вороги тварин [28]
Тех. піддтримка [6]
ЗМІ повідомляють [14]
Шукають родину!!!!!! [183]
Всяке-всіляке [15]
Дякуємо [286]
Міні-чат
Друзі сайту
Друзі з Німеччини
Вконтакте
Однокласники
Facebook
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2012 » Лютий » 28 » Допоможіть Мішці
23:24
Допоможіть Мішці

Я дуже прошу допомоги усіх членів нашої організації та небайдужих людей.  

До нас звернулась дівчина яка ненароком наткнулась на статтю в інтернеті про ведмедів які живуть у м.Городок.

Там була жахлива стаття прознущання нам ведмедями.

Цієї неділі я з Вадимом поїхали подивитись, що насправді відбувається у тому парку і чи дійсно там є якісь звірі. Адже колись парк "Дубок", був найкращим не тільки в районі, а й майже на всю Україну. Там жило дуже багато різних звірів, і вони були ГОРДІСТЮ міста.

З трудом ми добрались до того парку.  Те що ми там побачили було жахливо.  Парку як такого вже немає, є тільки великий ліс, та старі зруйновані вольєри. осеред цієї розрухи стоїть величезна клітка, під якою валяється багато сміття. Миски в яких має біти їжа-вкрилися пліснявою через гору сміття.

Дно самої клітки нічим не встелене, тварина ходить мо залізних прутах, від чого йому дуже боляче.

Самог оведмедя ми не побачили, але від клітки йшов жахливий запах (це взимку коли холодно, а як же звідти "пахне" влітку????), і це мене дуже насторожило.

Ми пішли у кафе, яке розташованонедалеко від руїнколишніх вольєрів.

Зі слів працівниці кафе. там залишився один ведмідь (жанка сказала : - що їх було двоє, але один слава Богу помер, залишився лише один.) Мені було боляче це слухати. Люди просто чекають коли нещасна тварина помре.

Ведмідьзараз так і спить у холодній клітці, працівники кафе виносять йому недоїдки, і періодично ведмедя підкормлюєякийсь чоловік, хто він- ніхто незнає.

Було видно що за косолапим хтось доглядає, бо видно що постелена солома, але ця тварина на даний момент, просто непотрібний вантаж для жителів міста.

Кому Мишко належить невідомо, і я не змогла дізнатись хто його господар.

Тому я дуже прошу усіх допомоги. Неможна дати тварині загинути. Для нього, завдяки допомозі захисників з Києва, вже знайшли домівку, залишилось лише забрати тварину.

Якщо комусь відомо хто господар ведмедя напишіть будь ласка.

Ведмідь вже старенький, але не можна жити в таких умовах, навіть останні роки свого життя. Кожна жива істота заслуговує гарного ставлення та нормальних умов життя.

Я сподіваюсь що з вашою допомогою любитель меду зможе спокійно жити і радіти життю.


Ось фото які нам вдалось зробити в Городку.Категорія: Терміново... | Переглядів: 969 | Додав: Полинка | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 15
1 Viwenka   (28.02.2012 09:38) [Матеріал]
Капец!!!!Да за такое людям не то что руки поотрывать надо, а на кол посадить.Скоты...

2 chibaira   (28.02.2012 15:43) [Матеріал]
Звертаємося до Вас, згідно з положеннями ст. 34 Конституції України, статей 9, 33, 35, 47 Закону України „Про інформацію”, ст. 9 Закону України „Про охорону навколишнього природного середовища”, Міжнародною конвенцією „Про доступ до інформації, участь громадськості в прийнятті рішень і доступ до правосуддя по питаннях, що стосуються навколишнього природного середовища” (Оргуська конвенція).
На адресу нашої організації надійшли численні звернення від мешканців та гостей міста Городок Хмельницької області, які просять нас негайно втрутитись у ганебну та жахливу ситуацію, яка спостерігається у вищевказаному місті вже протягом багатьох років.
На території розформованого зоопарку в лісопарковій зоні відпочинку м.Городок під назвою «Дубок» досі знаходиться ведмідь бурий – зникаючий вид, який занесений до Червоної книги України, Червоного списку МСОП, CITES, охороняється Бернською конвенцією. Нещодавно другий ведмідь, як і більшість тварин закритого зоопарку помер від голоду та хвороб. Ведмедем ніхто не опікується, його інколи кормлять лише небайдужі жителі, які не витримують жахливих криків тварини.
У брудному вольєрі, без ветеринарної підтримки бідолашний ведмідь чекає своєї голодної смерті.
Згідно зі ст.19 Закону України «Про Червону книгу України» спеціальне використання (добування, збирання) об'єктів Червоної книги України здійснюється у виняткових випадках лише у наукових і селекційних цілях, у тому числі для розмноження, розселення і розведення у штучно створених умовах, а також для відтворення популяцій за дозволом центрального органу виконавчої влади з питань охорони навколишнього природного середовища на підставі рішень Національної комісії з питань Червоної книги України, прийнятих відповідно до її повноважень. Спеціальне використання (добування, збирання) об'єктів Червоної книги України з метою отримання прибутку забороняється.
Окрім того, вказаними діями порушується Закон України «Про захист тварин від жорстокого поводження», оскільки дана тварина утримується в неналежних умовах. Відповідно до ст.8 вищезазначеного Закону, утримання диких тварин у неволі допускається, якщо створені умови, що відповідають їх біологічним, видовим та індивідуальним особливостям. Утримання диких тварин у неволі без створення відповідних умов не допускається. Утримання диких тварин у неволі допускається за наявності дозволу, що видається центральним органом виконавчої влади з питань охорони навколишнього природного середовища.
У зв’язку із вищезазначеним просимо негайно:
- вилучити ведмедя та направити на реабілітацію в Центр реабілітації для ведмедів на базі Національного природного парку «Синевир»;
- перевірити наявність відповідних документів на тварину згідно зі ст. 7 Закону України «Про тваринний світ»;
- притягти до відповідальності порушників Закону України "Про Червону книгу України» у разі відсутності потрібних документів на утримання бурих ведмедів;
- притягти до відповідальності порушників Закону України "Про захист тварин від жорстокого поводження» в разі підтвердження вказаних нами порушень;
- перевірити чи відповідають умови утримання тварин мінімальним розмірам вольєрів для ведмедів, прописаних в Порядку утримання та розведення диких тварин, які перебувають у стані неволі та напіввільних умовах, затвердженого Наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 30.09.2010 № 429;
- перевірити наведені факти і в разі відповідності притягти до відповідальності винних осіб за статтями Кримінального кодексу та Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Ми звертаємося до Вас з надією на Вашу людяність і небайдужість до страждань невинної тварини.
Відповідь просимо надати, згідно чинного законодавства, в зазначений законодавством України термін.

З повагою,
заступник Голови Правління
ГО захисту тварин «ВЖ» О. Ю. Голубнича

4 chibaira   (28.02.2012 16:56) [Матеріал]
Ребята пишем во все новости и на все каналы

5 Полинка   (28.02.2012 19:42) [Матеріал]
Остання інформація.
Ведмідь дійсно живе у парку, в жахливих умовах. Неділю назад його бачили люди які гуляли у парку.

6 Полинка   (28.02.2012 21:46) [Матеріал]
http://video.bigmir.net/show/297256/
Сподіваюсь у нашій історії також буде щасливий кінець.

7 Полинка   (28.02.2012 22:17) [Матеріал]
Отримала дуже багато відповідей. Вони різні. Оді кажуть що є, інші що немає.
Більше всього позитивних відповідей. З 30 людей лише двоє написали що там нікого немає.
Якщо потрібно-можу всі ці повідомлення виставити тут. Щоб ви бачили.

8 Полинка   (28.02.2012 23:02) [Матеріал]
Скоріш за все що власник ведмедя є Геннадий Бондарь

9 chibaira   (29.02.2012 09:25) [Матеріал]
Кто это такой?

10 chibaira   (29.02.2012 09:50) [Матеріал]
Гнат Данілович маю його номер. Він не проти віддати ведмедика. Ведмідь і правда є. Цей ПП багато разів звертався жо служб екології, але вони не відреагували.

15 chibaira   (09.03.2012 17:43) [Матеріал]
Да, Гнат Бондар...

11 chibaira   (29.02.2012 11:02) [Матеріал]
Это медведица. Зовут её Ирина

12 chibaira   (29.02.2012 17:07) [Матеріал]
Гарні новини! Говорила з власником - віддати Ірину згоден. Через Ваніних знайомих з трудом знайшла номер директора національного парку Синевир - подзвонила. Обіцяв помогти. Тепер чекаєм...

+2   Спам
13 Arisha   (02.03.2012 17:16) [Матеріал]
Дай Бог, щоб все склалося!
Які ви молодці, що не залишили ведмедицю в біді!

Вибачте за оффтоп, а нашу, місцеву ведмедицю не можна теж в Синевір пристроїти? Їй, можливо, і не так голодно як городоцькій, але перетворили її на фабрику з виробництва ведмежат...

14 Полинка   (06.03.2012 19:11) [Матеріал]
Завтра після 19.00 по Надзвичайних Новинах дивіться репортаж про ведмедицю з Городка.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]