Хмельницька міська громадська організація захисту тварин 

"Врятуй життя"
Форма входу
Логін:
Пароль:
Міні-чат
Друзі сайту
Друзі з Німеччини
Вконтакте
Однокласники
Facebook
Статистика
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: chibaira  
Форум » Меморіал » Місток веселки... » Альфа №2 (Бідолашна тварина гнила заживо!)
Альфа №2
KatgoДата: Четвер, 04.11.2010, 22:57 | Повідомлення # 1
Місцевий
Група: Модератори
Повідомлень: 249
Статус: Offline
Нещодавно в одному з гаражних масивів міста було знайдено собаку в жахливому стані.

Цю бідолагу зовуть Альфа. Їй 8 місяців.
Її разом із сестричкою Джесі, було взято для охорони гаражів пів року тому.
Так вони собі жили разом, горя не знали, аж одного трагічного вечора Альфа потрапила під колеса машини.В неї була зламана тазова кістка, і задня лапа.Тварину доправили до лікарні, де їй зробили операцію і поставили спицю...на цьому її страждання не скінчились. Горе доглядальники, наче зовсім забули про тварину.Про те, що за нею треба ретельно доглядати, возити до лікаря. Про те, що спицю треба вийняти , коли кістки зростуться....
Так тварина продовжувала жити на вулиці, лапа почала гноїтися, спиця, як інородний предмет відторгалася організмом....
Коли ми побачили цю тварину ,ми були шоковані!
Вона була в край виснажена, від неї йшов дуже неприємний запах

Mи негайно відвезли її до районої лікарні (Шаровечка).
B лікарні теж були дуже шоковані станом тварини....
Aле на те вони і лікарі, не злякалися страшного вигляду собаки (за це їм моя особиста подяка).
по-перше вони витягли ту спицю

Bимили її, Альфy, розчином марганцовки , промили всі рани, прокололи антибіотік.....і вписали довжелезний рецепт .
Завдяки нашому втручанню, Альфа отримала шанс на одужання, хоча це буде дуже непроста битва за її життя.
На данний час Альфа знаходиться на перепускному пункті в гаражному масиві, ми придбали необхідні ліки.

Mій батько кожен день приходить робити їй уколи та промиває рани, я теж намагаюся, як частіше навідувати її.
Альфі стало трошки краще, в неї появився апетит, вона почала їсти, гній ще виходить з лапи, але вже трохи меньше.
Я дуже сподіваюсь на її одужання, вона така класна собака, як могли люди зробити таке?
якби ту спицю видалали своєчасно, то вона вже б бігала!

Люди, люди, коли ви будете бачити трохи дальше свого носа?
Адже біля тої собака кожен день ви проходили, всі співчували, але ніхто нічого не робив!
Краще маленька допомога, аніж велике співчуття!

Прикріплення: 4238056.jpg (26.5 Kb) · 1864993.jpg (17.7 Kb) · 6717479.jpg (17.3 Kb)
 
KatgoДата: Четвер, 04.11.2010, 23:10 | Повідомлення # 2
Місцевий
Група: Модератори
Повідомлень: 249
Статус: Offline
Я переодично навідуюся до Альфи. Вона почуває себе трохи краще, в неї з'явився апетит, потроху наберає вагу. З лапи ще продовжує витікати гній, кожен день її миють розчином марганцовки, міняють підстилку.
Пролежень на другій стороні вже майже загоївся.Курс антибіотиків вона вже пройшла, лікарі кажуть, що поки треба дати їй змогу самотужки боротися з хворобою, бо ліки можуть дати ускладнення на печінку. Завтра куплю відсутній імуномоделюючий препарат, на який нам бракувало коштів. Сьогодн,і завдяки добрим людям, ми отримали кошти!
Попереду у Альфи ще довгий шлях до одужання, адже її лапа і досить має неоптимістичний вигляд,вона на неї не стає, сустав від довгого перебування спиці, заклинело і він в неї не рухається .... але я маю надію хоч на часткове відновлення лапи, хоч би її не прийшлося ампутувати.
Наступний раз зроблю фотографії, поки що не було змоги фотографувати.
 
KatgoДата: Понеділок, 08.11.2010, 23:11 | Повідомлення # 3
Місцевий
Група: Модератори
Повідомлень: 249
Статус: Offline
Сьогодні була у Альфи. Привезла Катазал. Його треба колоти ще 10 днів.Бідолага, як бачить шприць, то ладна заховатися будь-де, так їй вже надоїло те лікування! Не пояснишь їй, що так треба.

Тримають всі разом

Альфа потроху приходить до нормального вгляду, в неї значно покращилася шерсть, не так вже стирчать кістки, лапка поки ще не працює,
гній тече вже не зі всієї поверхні, набряк спав, рани потроху затягуються

розовий колір, то фукарцин, їм обробляють рани

Альфа дякує за підтримку!

Прикріплення: 7989979.jpg (199.7 Kb) · 9923991.jpg (221.6 Kb) · 0888452.jpg (248.2 Kb) · 4914357.jpg (201.2 Kb) · 9217818.jpg (212.9 Kb) · 4226686.jpg (253.9 Kb) · 1920466.jpg (229.5 Kb) · 8539886.jpg (268.0 Kb)


Повідомлення відкореговано Katgo - Понеділок, 08.11.2010, 23:15
 
LuckyДата: Понеділок, 08.11.2010, 23:24 | Повідомлення # 4
Новачок
Група: Перевірені
Повідомлень: 9
Статус: Offline
Катюша!Я тобой прямо восхищаюсь-у тебя столько энергии!Альфа обязательно выздоровеет,ведь столько людей борятся за ее жизнь
 
KatgoДата: Понеділок, 08.11.2010, 23:32 | Повідомлення # 5
Місцевий
Група: Модератори
Повідомлень: 249
Статус: Offline
biggrin Ой ,Нин спасибо! Да я стараюсь успевать где могу, но к сожалению, не всегда получается.Хотелось бы больше делать для нашего дела!

Додано (09.11.2010, 00:32)
---------------------------------------------
Моєму татові та сторожам велике дякую, бо в мене не виходить кожен день їздити до неї, а вони кожен день роблятьть їй всі процедури!

 
KatgoДата: Середа, 12.01.2011, 15:08 | Повідомлення # 6
Місцевий
Група: Модератори
Повідомлень: 249
Статус: Offline
Я дуже хвилююся за Альфу! Зараз дуже сира та мокра погода, а так як Собака перебуває на вулиці, це не сприяє її одужанню. sad В неї не перестає витікати гній з лапи, вона знов сильно вихудла, хоча й отримує достатньо їжі... Треба її терміново відвезти до лікаря, та проблема з машиною - ніхто не хоче її брати, бо вона "пахне", та грошей треба за перевозку .
Допоможіть, будь ласка, мені потрібна допомога!
Я дуже хочу врятувати цю собаку, нажаль, як вона стала калікою, вона стала непотрібна :(, мені постійно кажуть, щоб я її забирала звідти, а мені просто нікуди її забрати sad
До великого жалю Альфа вже ніколи не стане цілком здоровою собакою, бо в неї травма тазу, яку не лікували як слід....
Я прдовжую піклуватися Альфою, промиваю її лапу, обробляю, мажу маззю, яка витягує гній, міняю підстилку в будці, Альфа також получає уколи, які допомагають її організму боротися.Моя мама щодня варить їй поживну кашу.
Альфуся, не здавайся!
 
KatgoДата: Неділя, 16.01.2011, 23:02 | Повідомлення # 7
Місцевий
Група: Модератори
Повідомлень: 249
Статус: Offline
Вдень їздила до Альфи, помити її, та обробити лапу, поміняти в буді підстилку.

Мені допомагав мін тато.

Альфа дуже соромилася фотографуватися

На цьому тижні планую відвезти Альфу до лікаря, треба тільки знайти машину.

Прикріплення: 3698314.jpg (168.8 Kb) · 2695450.jpg (217.5 Kb) · 8480029.jpg (228.7 Kb) · 4983183.jpg (157.1 Kb) · 8874933.jpg (173.8 Kb) · 1992344.jpg (174.4 Kb) · 8892131.jpg (186.4 Kb) · 9405963.jpg (181.7 Kb) · 0853097.jpg (203.0 Kb)


Повідомлення відкореговано Katgo - Неділя, 16.01.2011, 23:05
 
ПолинкаДата: Неділя, 16.01.2011, 23:36 | Повідомлення # 8
Легенда
Група: Адміністрація
Повідомлень: 881
Статус: Offline
Маленька!!!! Я сподіваюсь все у неї буде добре. Дуже гарна собака.

 
KatgoДата: Середа, 02.02.2011, 14:55 | Повідомлення # 9
Місцевий
Група: Модератори
Повідомлень: 249
Статус: Offline
sad Доктор сказал, что 90% из 100, что лапу придется ампутировать....
 
KatgoДата: Вівторок, 08.02.2011, 10:17 | Повідомлення # 10
Місцевий
Група: Модератори
Повідомлень: 249
Статус: Offline
sad Не смогли мы спасти лапку Альфы! sad На понедельник назначили ампутацию......
Причем срочно!!!! Пошли необратимые процессы, лапа отравляет весь организм. Мне ужасно страшно, как все это будет, где ее держать после операции?
Я до последнего верила, что лапу можно будет спасти, но приговор доктора был однозначный.....Буду готовиться .... sad sad sad
 
KatgoДата: Понеділок, 14.02.2011, 20:28 | Повідомлення # 11
Місцевий
Група: Модератори
Повідомлень: 249
Статус: Offline
Сьогодні Альфу прооперували....лапку відрізали....далі буде дуже складний період одужання...
Операція була дуже складною, операція йшла години дві, в неї було сильне гноїня, аж до бедра. Коли лікарі почали оперувати, на нас очикував "сюрприз", який і став пичиною того, що лапа так довго гнила....з попередньої операції в лапі забули бинтовий тампон!!!!!! Ми і лікарі були шоковані. адже це є невиправданою помилкою попредніх лікарів, і через це бідолашна тварина лишилася лапи!!!!!

Лапку відрізали..... Альфа тепер потребує гарного догляду, перші дві неділі будуть вирішальні...

Нам потрібна допомога!!!!!!!!!
Якщо у Вас є можливість допомогти матеріально, будемо дуже вдячними, адже у нас попереду дуже складний період.....допоможіть нам це пережити!!!! Альфа дуже хоче жити, лікарі сказали, що без операції їй залишилось б два тижні, що найбільше....в неї навідь кров з вени лень йшла, такий був поганий кровообіг, по всім прогнозам вона мала б вже померти :(, а вона жила, бо дуже цього хоче!!!! Не залишайте нас в біді!!!!!

Якщо в Вас є можливість і бажання допомогти звертайтеся за тел. 097-95-25-00

Прикріплення: 5840727.jpg (158.7 Kb) · 1322473.jpg (204.8 Kb) · 5654005.jpg (180.6 Kb) · 9337527.jpg (174.5 Kb) · 0828504.jpg (229.9 Kb)
 
KatgoДата: Четвер, 17.02.2011, 23:16 | Повідомлення # 12
Місцевий
Група: Модератори
Повідомлень: 249
Статус: Offline
Доброй ночи всем!
На Альфу уже потрачено около 500 грн., чеки у меня есть только на 200 грн., остальное - это транспортные расходы.Сколько еще надо, затрудняюсь сказать, будет зависить от ситуации, насколько часто Альфу нужно будет возить к врачу, какие еще лекарства будут нужны, питание также должно быть хорошее.Альфа со времени операции очень похудела, ее надо качественно кормить, чтобы она востанавливалась.
Завтра надо ее везти, так как мне не нравиться ее рана, хочу чтобы доктор посмотрел. С каждым днем за Альфой все труднее смотреть, она стала активна, и начала проявлять интерес к ране, постоянно пытается добраться до нее, видно она чешется, и болит. Очень боится уколов, это что -то невероятное происходит, когда мы делаем укол, держат двое, третий делает, это все сопровождается дикими завываниями и извиваниями. Пластиковый воротник она уже терпеть не может, но прийдется ей привыкнуть к нему на ближайшее время. Кушает очень хорошо, но пока по ней это не скажешь, болезнь ее истощила. В туалет Альфа всегда ходит на улицу, терпеливо ждет, когда ее выведут, умничка! За выздоровление Альфы надо здорово постараться, это ОЧЕНЬ не легкое дело.

Прикріплення: 9419432.jpg (192.7 Kb) · 4397253.jpg (298.5 Kb) · 0554983.jpg (206.9 Kb) · 4630374.jpg (237.5 Kb)
 
KatgoДата: Вівторок, 22.02.2011, 16:23 | Повідомлення # 13
Місцевий
Група: Модератори
Повідомлень: 249
Статус: Offline
В субботу у Альфы разошелся шов, не полностью, а в одном месте. Срочно отвезли ее в больницу, врачи сказали, что это очень плохо, так как там шить уже нечего, как то они кожу все-таки сшили и наложили повязку поверху. Сегодня поехали снова в больницу на перевязку, посмотрим что скажет доктор. Очень тяжело сделать так чтобы повязка не слазила, Альфа двигается и бинты сползают. Есть вероятность повторной операции, если кожа не начнет срастаться.
 
KatgoДата: Вівторок, 22.02.2011, 16:25 | Повідомлення # 14
Місцевий
Група: Модератори
Повідомлень: 249
Статус: Offline
В больнице есть материал для зашивания, просто у Альфы 2 не хватает кожи для повторного шитья.Сегодня были в больнице. сделали перевязку, теперь будем делать это самостоятельно .каждый день, доктор сказал, что процесс заживления будет длительным....очень надеюсь, что Альфа психически не пострадает, она жизнерадостна, с большим удовольствием гуляет на улице, очень хочет бегать, но я не разрешаю, так как повязка слетает.
 
KatgoДата: Середа, 23.02.2011, 10:23 | Повідомлення # 15
Місцевий
Група: Модератори
Повідомлень: 249
Статус: Offline
Альфе плохо!!!!!! Она не может сходить в туалет по маленькому, постоянно пытается, но ничего не происходит. Сегодня отказалась от еды.....срочно везем в больницу!
Нужны деньги на транспортировку, помогите, пожалуйста!!!!!!
 
Форум » Меморіал » Місток веселки... » Альфа №2 (Бідолашна тварина гнила заживо!)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: