Хмельницька міська громадська організація захисту тварин 

"Врятуй життя"
Форма входу
Логін:
Пароль:
Міні-чат
Друзі сайту
Друзі з Німеччини
Вконтакте
Однокласники
Facebook
Статистика
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: chibaira  
Форум » Знайшли родину » Ведмедиця Ірина » Ведмедиця Ірина (жорстоке поводження з ведмедем)
Ведмедиця Ірина
ПолинкаДата: Субота, 10.03.2012, 21:08 | Повідомлення # 1
Легенда
Група: Адміністрація
Повідомлень: 881
Статус: Offline
Я дуже прошу допомоги усіх членів нашої організації та небайдужих людей.

До нас звернулась дівчина яка ненароком наткнулась на статтю в інтернеті про ведмедів які живуть у м.Городок.

Там була жахлива стаття прознущання нам ведмедями.

Цієї неділі я з Вадимом поїхали подивитись, що насправді відбувається у тому парку і чи дійсно там є якісь звірі. Адже колись парк "Дубок", був найкращим не тільки в районі, а й майже на всю Україну. Там жило дуже багато різних звірів, і вони були ГОРДІСТЮ міста.

З трудом ми добрались до того парку. Те що ми там побачили було жахливо. Парку як такого вже немає, є тільки великий ліс, та старі зруйновані вольєри. осеред цієї розрухи стоїть величезна клітка, під якою валяється багато сміття. Миски в яких має біти їжа-вкрилися пліснявою через гору сміття.

Дно самої клітки нічим не встелене, тварина ходить мо залізних прутах, від чого йому дуже боляче.

Самог оведмедя ми не побачили, але від клітки йшов жахливий запах (це взимку коли холодно, а як же звідти "пахне" влітку????), і це мене дуже насторожило.

Ми пішли у кафе, яке розташованонедалеко від руїнколишніх вольєрів.

Зі слів працівниці кафе. там залишився один ведмідь (жанка сказала : - що їх було двоє, але один слава Богу помер, залишився лише один.) Мені було боляче це слухати. Люди просто чекають коли нещасна тварина помре.

Ведмідьзараз так і спить у холодній клітці, працівники кафе виносять йому недоїдки, і періодично ведмедя підкормлюєякийсь чоловік, хто він- ніхто незнає.

Було видно що за косолапим хтось доглядає, бо видно що постелена солома, але ця тварина на даний момент, просто непотрібний вантаж для жителів міста.

Кому Мишко належить невідомо, і я не змогла дізнатись хто його господар.

Тому я дуже прошу усіх допомоги. Неможна дати тварині загинути. Для нього, завдяки допомозі захисників з Києва, вже знайшли домівку, залишилось лише забрати тварину.

Якщо комусь відомо хто господар ведмедя напишіть будь ласка.

Ведмідь вже старенький, але не можна жити в таких умовах, навіть останні роки свого життя. Кожна жива істота заслуговує гарного ставлення та нормальних умов життя.

Я сподіваюсь що з вашою допомогою любитель меду зможе спокійно жити і радіти життю.

http://rescue-life.at.ua/news/dopomozhit_mishci/2012-02-28-750


 
ПолинкаДата: Субота, 10.03.2012, 21:10 | Повідомлення # 2
Легенда
Група: Адміністрація
Повідомлень: 881
Статус: Offline
Ось в таких умовах вона живе


















Прикріплення: 8598583.jpg (273.4 Kb) · 6966627.jpg (278.8 Kb) · 1454352.jpg (275.0 Kb) · 2745844.jpg (230.5 Kb) · 3807795.jpg (200.8 Kb) · 4177002.jpg (307.9 Kb) · 2324993.jpg (175.7 Kb) · 5848714.jpg (313.6 Kb) · 8007776.jpg (173.6 Kb) · 8208705.jpg (270.0 Kb)


 
ПолинкаДата: Субота, 10.03.2012, 21:17 | Повідомлення # 3
Легенда
Група: Адміністрація
Повідомлень: 881
Статус: Offline










Прикріплення: 6901178.jpg (203.8 Kb) · 3386258.jpg (282.6 Kb) · 1257950.jpg (178.4 Kb) · 2066852.jpg (219.0 Kb) · 7863801.jpg (359.1 Kb) · 0369523.jpg (223.6 Kb)


 
ПолинкаДата: Субота, 10.03.2012, 21:23 | Повідомлення # 4
Легенда
Група: Адміністрація
Повідомлень: 881
Статус: Offline
Субота. Одинадцята година ранку, а ми вже стоїмо перед старим парком і між зруйнованими вольєрами. Добре хоч погода трішки почала виправлятися, світить сонечко, і навіть у весняній тиші було чути стукіт дятла. Так. Погода дійсно була чудовою.

Ми запаслися продуктами і підійшли до величезної іржавої клітки. Одразу було видно, що нещодавно туди хтось приходив, кормушки валялись на землі, і Ірина коли почула наші шаги-почала ричати. Але до нас вона не виходила...

Ми з Віктором почали відкривати будку, у якій Ірина нібито має спати. Ми промучились хмилин з п'ятнадцять перш ніж відкрили двері у це....(навіть незнаю як правильно назвати цю споруду).
Коли ми відкрили двері, ми побачили гарненькі заплакані оченятка ведмедиці, було таке враження, що вона просила її забрати поскоріше звідти. Ведмедиця була дуже пригнічена. Але ми її трішки заспокоїли, (у той момент дуже хотілось підійти та обняти її, така вона була нещасна), і почали давати гостинці.
Ірина дуже зраділа їжі. Спочатку вона поласувала смачними яблучками, потім ми їй дали хліба з малиновим варенням, ви б тільки бачили як вона злазувала малину..... Це так смішно виглядало!!!!! Після хліба з варенням клишонога переключилася на моркву.... Було таке враження що вона не ведмідь, а самий настоящий кролик, нічого не хотіла їсти крім моркви. ще дуже їй сподобались цукерки "Корівка", але морквинанабагато краща, тому їли ми моркву.

Побули ми в компанії ведмедиці більше двої годин і почали збиратися додому.

Ми залишили їй більше 5 кілограм яблук, на сьогодні їй хватить, а ось далі потрібно буде знову комусь їхати та годувати її. Також мене дуже насторожило, що ведмедтця майже не піднімалась, точніше вона взагалі не піднімалась.

Їжу малеча доставала тільки лапами, правда коли ми почали кидати їй яблука, вона була дуже налякана, і навіть намагалась підвестись, але це у неї дуже погано виходило.

Ведмедиця дійсно в поганому стані, і їй терміово потрібна допомога.

Дуже велике прохання до усіх. Приходьте до неї, та давайте їй їсти. Це ж не важко.

Велике спасибі Віктору, який сьогодні поїхав зі мною до Ірини, та привіз їй багато яблук та моркви.

Також велике спасибі журналістам "Надзвичайних новин" та газети "Є Поділля"за те, що минулих вихідних були у Ірини.
Не будьте байдужими, допоможіть ведмедиці вижити, адже вона заслуговує на це.

Чому щероків 10-15 назад Ірина та Ігор були гордістю не тільки парку "Дубок", але й усього району, а тепер жителі та місцева влада тільки відхрещуються від них??? Ігора- шикарного гімалайсько ведмедя вже відправили на той світ недбальство та людська черствість, невже Ірину чекає та сама доля???? Невже так тяжко хочаб раз в день прийти до парку та принесту якогось яблука чи морквину, або кусок хліба??? Тут вже не йде мова про м'ясо-яке також має входити в раціон тварини. Я говорю про звичайні овочі та фрукти, які є в кожного вдома, тим більше це не мегаполіс, де нема городів... Це СМТ де у людей є городи, також є підприємства, які також можуть допомогти прогодувати тварину. Всім байдуже до бідної тварини, її кинули там, у клітці в якій навіть ходити нормально неможна, без води та їжі...

І після цього мені будуть розповідати, що ця ведмедиця, це гордість Городка... НЕВІРЮ!!!!! З гордістю міста так не поводяться.
Я сподіваюсь, що мешканці містечка все таки допоможуть нам, і хоча б раз в день хтось буде годувати ведмедицю.

Давайте будемо допомогати не тільки собі!!!!
Ось відео з ведмедицею

http://www.youtube.com/watch?v=uO_A7dPeRXw&feature=youtu.be










Прикріплення: 0335106.jpg (212.4 Kb) · 5243214.jpg (222.3 Kb) · 8596799.jpg (166.0 Kb) · 0808388.jpg (183.6 Kb) · 0237006.jpg (158.7 Kb)


 
ПолинкаДата: Субота, 10.03.2012, 21:26 | Повідомлення # 5
Легенда
Група: Адміністрація
Повідомлень: 881
Статус: Offline














Прикріплення: 6019642.jpg (145.5 Kb) · 0234882.jpg (158.0 Kb) · 7996099.jpg (211.6 Kb) · 2393863.jpg (115.9 Kb) · 5615103.jpg (210.0 Kb) · 0814782.jpg (202.4 Kb) · 5993252.jpg (181.4 Kb) · 0790783.jpg (176.6 Kb)


 
AllysikДата: Понеділок, 12.03.2012, 21:00 | Повідомлення # 6
Знаток
Група: Модератори
Повідомлень: 334
Статус: Offline
Сегодня отправила продовольствие Иришке! Только что звонил Максим, рассказал как да что! Они открыли дверь и подсунули ведро с кашей прям ей под нос. Она как только занюхала, что это еда, тут же подтянула ведро к себе, обняла его и стала есть. Ребята купили ей воды, но она нечаянно перекинула бутылку и разлила всё. Но пить Иришка очень-очень хочет, нужно что-то придумать с водой! В четверг Максим опять поедет, я наварю есть, передам воду, он накормит, напоит. Но до четверга у меня никто не едет в Городок. Ещё есть хорошая новость, что Максим встретил там двух девочек, которые видели репортаж по телевизору, и пришли покормить мишку! Макс дал им мой телефон, завтра они придут к ней опять, и позвонят, если что-то с ней будет не так. На задние лапы медведица не встаёт вообще, передвигается только передними. Очень не хотела, чтобы ребята закрывали дверь. Она находятся там в темноте. Лапой старалась придержать заслонку, когда ребята её опускали. Но опустить всё же пришлось, т.к. не дай Бог дети прибегут на медведя посмотреть, а клетка там не ограждена! Вечером будут фото и видео.

Не в каждом доме должна быть собака, но у каждой собаки должен быть дом.
 
AllysikДата: Середа, 14.03.2012, 14:16 | Повідомлення # 7
Знаток
Група: Модератори
Повідомлень: 334
Статус: Offline

Додано (14.03.2012, 15:16)
---------------------------------------------
http://www.youtube.com/watch?v=tv8qa3vvR7o&feature=youtu.be

Прикріплення: 6596515.jpg (202.7 Kb) · 5444685.jpg (209.8 Kb)


Не в каждом доме должна быть собака, но у каждой собаки должен быть дом.
 
chibairaДата: Четвер, 15.03.2012, 00:34 | Повідомлення # 8
Легенда
Група: Модератори
Повідомлень: 1449
Статус: Offline
Большое спасибо Алле, Максиму и ребятам, которые ездят к Ирине! Также спасибо девочкам из Городка, которые, увидив репортаж, не остались равнодушными и также пришли кормить её...

Вот новое видио, которое снял Максим в понедельник:

[size=14]


У собак лишь один недостаток – они верят людям… (Элиан Дж. Финберт)
 
AllysikДата: Четвер, 15.03.2012, 14:44 | Повідомлення # 9
Знаток
Група: Модератори
Повідомлень: 334
Статус: Offline
Сегодня кормили Иришку! Она очень любит яйца, морковку, ну и конечно мясо!!! Удалось её напоить, но нужно будет привезти ей корытце для воды! Радует тот факт, что к ней начали ходить местные жители, подкармливать её. Всю неделю к ней ходили две девочки, которые договорились с директором своего лицея, чтоб тот дал продовольствия для Ирины!!! Огромное им за это спасибо! Сегодня приходили две учительницы, принесли еды, но решили всё оставить в близлежащем бару "Дубок", чтоб её покормили вечером. Т.к. мы привезли много своей еды. Люди пообещали и дальше наведовать Ирину и подкармливать её. Вечером будет фото и видео отчёт.

Не в каждом доме должна быть собака, но у каждой собаки должен быть дом.
 
ПолинкаДата: Четвер, 15.03.2012, 21:10 | Повідомлення # 10
Легенда
Група: Адміністрація
Повідомлень: 881
Статус: Offline
Хочу отчитаться по деньгам которые перевели на карту для Ирины:
Валентина Харчук- 50 грн
Елена Бурбела- 180 грн
София Лайтова- 25 грн
Ксюша Белоус- 100 грн
Ирина Ластовецкая- 20 грн
ИТОГО: 375 грн
Потратили:
50 грн на мясо (кормили сегодня)
50 грн на мясо (буду кормить в субботу)
20 грн на моркву 8 кг (ето на завтра и субботу)
Спасибо большое всем кто помогает.


 
AllysikДата: Четвер, 15.03.2012, 23:01 | Повідомлення # 11
Знаток
Група: Модератори
Повідомлень: 334
Статус: Offline
Меню на сегодня 15.03.2012

Иришку удалось напоить

Передаёт всем привет, благодарит за помощь

Такой ужасный пол у мишутки в её домике
Прикріплення: 7847992.jpg (129.7 Kb) · 2632657.jpg (181.9 Kb) · 6095512.jpg (204.9 Kb) · 1161072.jpg (196.3 Kb)


Не в каждом доме должна быть собака, но у каждой собаки должен быть дом.
 
chibairaДата: П`ятниця, 16.03.2012, 22:29 | Повідомлення # 12
Легенда
Група: Модератори
Повідомлень: 1449
Статус: Offline
Манюнька))) завтра я её увижу)))

У собак лишь один недостаток – они верят людям… (Элиан Дж. Финберт)
 
chibairaДата: П`ятниця, 16.03.2012, 22:29 | Повідомлення # 13
Легенда
Група: Модератори
Повідомлень: 1449
Статус: Offline
Алла а видео не сняли?

У собак лишь один недостаток – они верят людям… (Элиан Дж. Финберт)
 
ПолинкаДата: П`ятниця, 16.03.2012, 23:39 | Повідомлення # 14
Легенда
Група: Адміністрація
Повідомлень: 881
Статус: Offline
Итак.
на сегоднящний вечер сняла с карточки 600 грн. На карточке осталось еще 21.11 грн
Прошу точно написать какую сумму точно скинули, это уже чистую-без комисионных, а то у меня пару гривен не играют.
Валентина Харчук-50 грн
Елена Бурбелла- 180 грн
София Лайтова- 25 грн
Ксюша Белоус- 98 грн
Ирина Ластовецкая - 20 грн
Екатерина Великая - 100 грн.
Итого: 473 грн

Потратили на Ирину:
50 грн на мясо (кормили в пятницу)
50 грн на мясо (буду кормить завтра )
20 грн морковка почти 6 кг
20 грн крупа ячминная 5 кг (сегодня сварила только 2 кг)
Сумма= 140 грн
Остаток:
473-140=333 грн


 
ПолинкаДата: П`ятниця, 16.03.2012, 23:59 | Повідомлення # 15
Легенда
Група: Адміністрація
Повідомлень: 881
Статус: Offline
Татьяна Юринец - 100 грн
Полина Палиниченко - 100 грн
Светлана Мыколюк - 30 грн
Спасибо большое.

Общий фонд= 563 грн

Еще раз огромное всем спасибо!!!!!

Также спасибо всем девченкам которые сегодня передали для Иришки продукты, завтра я все ей отвезу.


 
Форум » Знайшли родину » Ведмедиця Ірина » Ведмедиця Ірина (жорстоке поводження з ведмедем)
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук: